Wybory uzupełniające do Rady Gminy Działdowo

ZARZĄDZENIE NR 292 WOJEWODY WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO z dnia 19 listopada 2018 r. w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Gminy Działdowo.

OBWIESZCZENIE - Informacja o numerze i granicach okręgu wyborczego, liczbie radnych wybieranych w okręgu oraz siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej dla wyborów uzupełniających do Rady Gminy Działdowo - zarządzonych na dzień 10 lutego 2019 roku.

INFORMACJA - Gminnej Komisji Wyborczej w Działdowie z dnia 3 stycznia 2019 r o składzie komisji, miejscu, dniach i godzinach dyżurów.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Działdowie z dnia 9 stycznia 2019 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Działdowo zarządzonych na dzień 10 lutego 2019 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Działdowie z dnia 9 stycznia 2019 r. o obsadzeniu mandatu radnego w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Działdowo bez głosowania w okręgu wyborczym nr 1.