Zamknij okno Drukuj dokument

 

 

Wykaz Sołtysów Gminy Działdowo

 

 

L.p.

Sołectwo

Nazwisko i imię sołtysa

Skład Rady Sołeckiej

1.

Burkat 

Krystyna Wasiak

Cezary Szmit

Łukasz Łużewicz

Halina Szmit

2.

Filice 

 Tomasz Reut

Piotr Kowalkowski

Robert Stolarczyk

Sylwester Kreński

Janinia Bartkowska

Katarzyna Kreńska

3.

Gąsiorowo 

Anna Banaś

Bartosz Lipiński

Adam Kraśniewski

Sylwia Karbowska

Byller Paulina

Byller Krystyna

4.

Gnojenko 

Elżbieta Stefaniak

Barbara Ostrowska

Leszek Stefaniak

Krystian Berkowski

5.

Gnojno 

Irena Piórek

Halina Mielnicka

Andrzej Chmielewski

Elżbieta Tylicka

Krzysztof Jarzynka

Krystyna Szczypińska

Danuta Rychcik

6.

Grzybiny 

Regina Falkowska

Teresa Sieracka

Mirosław Burkacki

Elżbieta Lemańska

7.

Jankowice

 

Krystian Chyliński

Marek Smoczyński

Marian Sadowski

Sylwester Kubiński

8.

Kisiny

 

Mateusz Wiszowaty

Jacek Ostrowski

Adrian Głowacki

Teresa Jagielska

Zbigniew Boćko

Małgorzata Kinga Wiśniewska

Teresa Majorowska

9.

Klęczkowo

 

Elżbieta Żmijewska

Wioletta Gilarowska

Krzysztof Radzki

Sławomir Kostewicz

10.

Komorniki

 

Zygmunt Jankowski

Anna Boćko

Ewelina Zakrocka

Jan Rydel

Robert Jankowski

11.

Kramarzewo

 

Józef Tułodziecki

Tomasz Zalewski

Grzegorz Paczkowski

Ewa Kałwa

Monika Cegielska

Anna Lasecka

12.

Krasnołąka

 

Bogdan Jaroszewski

Bartłomiej Szatkowski

Arkadiusz Aksamitowski

Małgorzata Borowska

Aleksandra Kuczyńska

Bożena Ferenc

Robert Kuczyński

13.

Księży Dwór

 

Krzysztof Trybel

Grażyna Bartkowska

Zbigniew Wiśniewski

Dawid Fabisiak

14.

Kurki

 

Andrzej Kolczyński

Kinga Wróbel

Barbara Czerwińska

Piotr Kamiński

Anna Lewandowska

Wanda Kulczyńska

Agnieszka Lipowska

15.

Lipówka

 

Piotr Jarosław Trąbiński

Dorota Koziarz

Łukasz Skibicki

Mirosław Peć

16.

Malinowo

Stanisław Pepłowski

Adam Roguszczak

Dorota Cegiełka

Jerzy Grzela

17.

Mosznica

 

Zbigniew Prymas

Krzysztof Wojciechowski

Ewa Kusik

Anna Chodubska

18.

Myślęta 

Beata Jendraszek

Aleksandra Sieńska

Martyna Konarzewska

Paulina Wyźlic

19.

Niestoja 

Waldemar Nadwodny

Agnieszka Wawrzyńska

Iwona Cieśniewska

Zdzisław Mechowski

20.

Petrykozy 

Wioleta Sobiecka

Michał Gutkowski

Elżbieta Zielska

Tomasz Łydziński

Marek Kowalski

Adam Obrębski

Tomasz Jarzynka

21.

Pierławki 

Andrzej Świderski

Dariusz Krysiak

Tomasz Rutkowski

Jan Grzebski

Aleksandra Chrzanowska

22.

Pożary

Mirosław Zieliński

Jacek Frankowski

Agnieszka Latek

Justyna Ćmoch

Barbara Cegielska

Ewa Pietrzak

Michał Rudnik

23.

Rudolfowo

Grzegorz Derbin

Urszula Sobotka

Emilia Lejman

Bożena Duszyńska

24.

Ruszkowo

 

           Henryk Mazur

Małgorzata Szustek

Leszek Gancarz

Małgorzata Majkowska

25.

Rywociny

 

Ewa Antosiak

Jarosław Zbrzyzny

Tomasz Reluga

Jarosław Antosiak

26.

Sękowo 

Piotr Biema

Jarosław Bober

Kazimierz Warmiński

Adam Puzdrowski

Bernadeta Biema

27.

Sławkowo

 

Zdzisław Świerczewski

Michał Lasecki

Agnieszka Gąsiorowska

Dariusz Frejnik

28.

Turza Wielka 

Marek Waśkowiak

Robert Gorzki

Jacek Szudrewicz

Iwona Dudek

29.

Uzdowo 

Krystyna Roman

Hanna Szwarc

Błażej Żarczyński

Karol Bojarowski

Teresa Sztuba

Paweł Otrębski

30.

Wysoka 

Iwona Szkotnicka

Agata Chrzanowska

Ilona Szczepańska

Anna Siarniak

Kamil Janik

Jadwiga Wilk

31.

 

Zakrzewo 

Marzenna Augustyniak

Ewelina Jackowska

Przemysław Zbirowski

Dorota Rymarska

 

 

 

Metadane

Źródło informacji:Marcin Stenkel
Data utworzenia:2011-04-01 13:35:07
Wprowadził do systemu:Marcin Stenkel
Data wprowadzenia:2004-09-22 11:01:14
Opublikował:Marcin Stenkel
Data publikacji:2004-09-22 11:15:11
Ostatnia zmiana:2017-07-19 13:35:58
Ilość wyświetleń:23953